+420 724 438 288 Info@ucetnictvi-chomutov.cz

Od roku 2012 poskytujeme svým klientům kvalitní účetní služby. Během roku 2019 jsme se dostali k různým obchodním příležitostem a získali jsme nové zkušenosti, díky kterým jsme se rozhodli rozšířit své portfolio služeb.

Našimi klienty bývají převážně malé a střední firmy, které usilují o další rozvoj, a tak čas je pro ně velmi cenný. Se zvyšující se prosperitou se však zvyšuje i množství povinností, zodpovědnosti a potřeby informací. Snažíme se tedy být nejen zpracovatelem účetních dokladů, ale i oporou v dalších oblastech provázaných s podnikáním.

Záleží nám na tom, aby se každý z klientů cítil pro nás důležitý. Jsme připraveni být k dispozici našim klientům na cestě za svými cíli.
„Pokud uvažujete o spolupráci, rádi se s Vámi při nejbližší příležitosti osobně setkáme a detailně s Vámi probereme Vaše představy.“

Strategie vedení firmy je postavena na týmové spolupráci a morálních zásadách. Klima v pracovním prostředí je přátelské a uvolněné, ale při práci se soustředíme na to, aby se dbalo na naprostou preciznost, spolehlivost a formální i věcnou správnost. Samozřejmostí je mlčenlivost a
etický přístup při práci s citlivými údaji, řídíme se také nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR).

Provozní doba
PONDĚLÍ – PÁTEK 9,00 – 15,00

po předchozí telefonické domluvě je možné sjednat schůzku i v jiném termínu