+420 724 438 288 columbusstehlik@email.cz

O nás

Už dlouhá léta poskytujeme ve firmě CZECH COLUMBUS v Chomutově svým klientům kvalitní vedení účetnictví, daňové evidence nebo mzdové agendy. Dáváme si přitom záležet, aby si každý z klientů mohl být bezpečně vědom, že je u nás na prvním místě a že děláme všechno pro to, abychom ho zbavili zbytečné administrativní zátěže a kromě špičkově zpracovaných účetních záznamů mu dali také cenný čas, který může využít pro další rozvoj svého podnikání. Jsme rádi, že to můžeme zprostředkovaně být i my, kdo Vám pomůže posunout se dál při uskutečňování Vašich vizí a cílů. Pokud právě někoho s bohatými zkušenostmi v oblasti účetnictví a daňové evidence hledáte i Vy, rádi se s Vámi při nejbližší příležitosti osobně sejdeme a detailně s Vámi probereme Vaše představy.

A co konkrétně Vám můžeme nabídnout? Na prvním místě je to profesionální vedení účetnictví nebo daňové evidence (zatímco účetnictví jsou povinny vést především právnické osoby a fyzické osoby s ročním obratem nad 25 milionů, ostatní fyzické osoby, které se věnují podnikání, vedou obvykle daňovou evidenci). S obojím můžeme ve Vaší firmě buď začít od nuly, nebo navázat na Vaše existující záznamy, zachovat přitom kontinuitu se stávajícím způsobem vedení a zároveň Vás začít zastupovat před úřady i ve dřívějších záležitostech. Součástí naší práce je pečlivá práce s Vámi dodanými podklady, vedení účetního deníku, hlavní knihy, pokladní knihy a knih pohledávek a závazků, zpracování účetních uzávěrek apod. Klienty průběžně informujeme o stavu jejich hospodaření formou detailních průběžných přehledů. Kompletně také zpracováváme i podáváme daňová přiznání k daním z příjmu, DPH, silniční dani, dani z nemovitostí a dalších. Mezi další činnosti, kterým se pravidelně věnujeme, patří také zpracování mzdové agendy včetně všech jejích náležitostí vyplývajících ze zákonných povinností zaměstnavatelů. Postaráme se tak pro Vás o přihlašování a odhlašování zaměstnanců, zpracování mzdových listů nebo vyúčtování daní.

Naší dlouhodobou snahou je nabízet svým klientům služby, které se vyznačují naprostou precizností, spolehlivostí a formální i věcnou správností. Díky tomu, že jsme poměrně malá firma, si ale zároveň můžeme dovolit věnovat svým klientům stoprocentní pozornost a do své práce zakomponovat všechny jejich požadavky a přání. Při práci se snažíme dbát na to, aby byly všechny naše služby individuálně zaměřené a dokonale sedly Vašim specifickým potřebám. Doufáme, že budete s naší prací stejně spokojeni, jako dlouhá řada našich stávajících klientů.

Otevírací hodiny

Pondělí – pátek 9-15